v-12-logo
rectangle

Драйв

Драйвуй разом з V12!

Бізнес-центр V12 - Львів, вул. Кульпарківська, 226 (навпроти ТРЦ Viktoria Gardens)
GBA 15 175 м² (загальна)
GLA 8 553 м² (орендна)
281 Паркомісце
(81 підземне / 200 наземних)
Cітка колон 8х8 м² (вільне планування)
Висота поверху 3,3 м

Педаль газу в підлогу, стильна неонова стрілка на циферблаті спідометра стрімко перетнула сотню і на цьому не зупиняється, а двигун звучить чисто. Так, що змушує вас вимкнути музику в салоні, аби насолодитися цим технологічним соло. Вся ця адреналінова ідилія, ніби списана з реклами нового BMW, можлива лише завдяки надійному двигуну. Двигуну, на який можна розраховувати. З яким не проблема виїхати на зустрічну смугу.

Такий надпотужний та злагоджений механізм ви можете мати не лише під капотом, але й у власному бізнесі, якщо ваш офіс буде на вул. Кульпарківська, 226. Це локація нового бізнес-центру класу «А», що стане двигуном вашого бізнесу. Він задаватиме ритм та провокуватиме щоденний рух у бік самовдосконалення. Адже кожен якісний двигун заточений лише під одне – добратися до цілі. Якою б вона не була.

Паркінг

У бізнес-центрі облаштоване 81 підземне паркомісце, 30 з них будуть обладнанні зарядними пристроями Keba KeContact 22 кВт змінного струму для електромобілів. Швидкий зарядний пристрій постійного струму для електромобілів. Ззовні, окрім гостьових паркомісць, поруч з будівлею облаштований відкритий паркінг на 200 автомобілів. 

Читайте більше:

Про Стиль  /  Про Технологічність

Рекомендовані новини

Закрити випливаюче вікно