v-12-logo
rectangle

Технологічність

Бізнес-центр класу «А» V12

Бізнес-центр V12 - Львів, вул. Кульпарківська, 226 (навпроти ТРЦ Viktoria Gardens)
GBA 15 175 м² (загальна)
GLA 8 553 м² (орендна)
281 Паркомісце
(81 підземне / 200 наземних)
Cітка колон 8х8 м² (вільне планування)
Висота поверху 3,3 м

Бізнес-центр класу «А» V12 – це про технологічність, що грає за вашу команду. Ми створили 8 600 м² комфортних опен спейсів, які забезпечили усіма технічними зручностями. Потужна система вентиляції, надійне протипожежне обладнання, продуманий механізм охорони й відеоспостереження. Також бізнес-центр матиме швидкісні ліфти та підземний і наземний паркінг на 77 та 200 паркомісць відповідно. На першому поверсі будівлі запланований центр продажу автівок BMW.

Зовнішнє оздоблення будівлі не поступається внутрішньому наповненню.

Опалення, вентиляція та кондиціонування

Потужна припливно-витяжна автоматична система вентиляції з енергоефективними рекуператорами забезпечуватиме чотирикратний повітрообмін офісних приміщень. VRV-система клімат-контролю на фреоні дозволить підтримувати точну температуру незалежно, для кожного окремого приміщення або його частини. Усі системи запроєктовані на роботу з низьким рівнем шуму. При потребі, можна встановити систему зволоження повітря.

Енергозабезпечення

Два незалежних джерела живлення будівлі та автономне живлення дизель-генератором гарантують безперебійну роботу енергосистеми бізнес-центру.

Телекомунікаційні системи

У бізнес-центр заведені декілька провайдерів як Інтернету, так і телефонії. Внутрішня оптоволоконна мережа дозволить працювати вашому бізнесу на високій швидкості.

Системи безпеки

Безпека понад усе - контроль доступу приміщень, охорона території, відеонагляд місць загального користування та прилеглої території, система пожежогасіння, система димовидалення, протипожежна сигналізація.

Ліфти

Офісні приміщення будуть обслуговувати 3 швидкісних ліфти з контролем доступу та зупинкою в підземному паркінгу.

Читайте більше:

Про Стиль  /  Про Драйв

Рекомендовані новини

Закрити випливаюче вікно